Mechanické opravy

Topení a klimatizace

Provádíme profesionální montáž, opravu a plnění klimatizace osobních vozidel všech značek. V rámci těchto specializovaných servisních služeb poskytujeme - Testovaní autoklimatizace, opravu autoklimatizace, plnění autoklimatizace a dezinfekce autoklimatizace. Testování probíhá následovně, před každým plněním klimatizace provádíme pomocí špičkového zařízení kontrolu klimatizace a jejich součástí. Za účelem zjištění veškerých závad na klimatizaci se zaměřujeme zejména na kontrolu netěsností klimatizačního zařízení. V případě poruchy klimatizace provádíme opravy netěsností a výměny poškozených částí, tlakových hadic a trubek, kompresorů, chladičů, pylových filtrů aj. Součástí kompletního servisu klimatizací je výměna chladícího média (klimatizační plyn R134a) či doplnění chybějícího oleje. Posledním krokem je dezinfekce, která je důležitá z důvodu usazování nečistot a škodlivých bakterií v klimatizačních systémech může vznikat nepříjemný zápach ve vozidle. Abychom tyto nežádoucí pachy odstranili, provádíme kompletní čištění klimatizace. Používáme k tomu kvalitní desinfekční přípravek značky Würth.

Motoru

Provádíme základní servisní prohlídky motorů. Dále zajišťujeme výměny oleje, výměnu rozvodů, výměnu a seřízení motorových řemenů, opravy veškerých netěsností motorů, diagnostiku motorů, výměnu těsnění hlavy, výměnu nebo renovaci turbodmychadel a další.

Převodovky

Zajišťujeme opravy a seřízení manuálních i automatických převodovek. Provádíme základní opravy ať se jedná o výměny gufera až po generální opravy převodovek, výměny olejů a filtrů v převodovce, opravy spojky a další.

Podvozku

Provádíme opravy a seřízení náprav a podvozků. Opravujeme ramena, čepy, stabilizátory, gumové uložení náprav, pružiny, tlumiče, manžety, klouby, poloosy a další. Zajišťujeme také geometrii kol.

Opravy výfuků

Také provádíme kontrolu, údržbu a opravu výfukových potrubí, tlumičů výfuku, katalyzátoru, filtru pevných částic a další.

Opravy brzd

Provádíme kontrolu seřízení a opravu brzd, výměnu brzdových destiček, kotoučů, brzdových hadic, brzdového potrubí, kapaliny a jiné. V průběhu opravy brzdového systému provádíme test brzdové kapaliny ZDARMA....

Zajímá Vás cena konkrétní opravy?

Neváhejte nás kontaktovat!

(Kancelář: 608 505 459, Servis: 608 094 121, info@autocentrumbretes.cz)

Rádi Vám zdarma uděláme nacenění.

Objednat servis