Pravidelný servis

Výměna oleje

Je důležitou součástí bezproblémového chodu motoru. Nedodržování předepsaných servisních intervalů, vede k tvorbě usazenin v olejové vaně a k zhoršeným mazacím vlastnostem oleje, které vede až k destruktivnímu poškození motoru. Běžné intervaly výměny jsou 15 000 km, 25 000 km a 30 000 km nebo 1 až 2 roky, podle toho co nastane dříve.

Kontrola zapalování a dobíjení

Dokonalý stav zapalovací soustavy a dobíjení akumulátoru zaručuje, že Vás automobil nenechá stát v nevhodný okamžik u krajnice.

Kontrola světel

Provádíme kontrolu funkce a případné seřízení světlometů. Seřízení je prováděno na přístroji zvaném Regloskop. Dobře vidět a zároveň být i dobře viděn - znamená pravidelnou kontrolu světlometů.

Kontrola klimatizace a topení

V našem autoservisu Bretes provádíme kompletní servis a údržbu klimatizace ve vašem vozidle, plnění provádíme plničkou BrainBee 6000. Dezinfekce, kontrola těsnosti, výměny veškerých komponentů klimatizace.

Výměna filtrů

Provádíme kontrolu a v případě potřeby i výměnu veškerých filtrů ve vozidle, ať se jedná o palivový filtr, olejový filtr, vzduchový filtr či kabinový filtr atd. Zanedbaná výměna filtru zbytečně zvyšuje riziko poruchy vozidla, které vede k nákladným opravám vozidla.

Výměna provozních kapalin

Jelikož každá kapalina ve vozidla má omezenou životnost, je potřeba nezanedbávat pravidelnou výměnu kapalin, ať se jedná o chladící kapalinu, servo kapalinu či olej v převodovce atd. Pouze kapalina ve správném stavu zajišťuje bezproblémový chod automobilu.

Kontrola a seřízení geometrie

Správně nastavená geometrie vozidla, je základní prvek pro dokonalý styk pneumatiky s vozovkou. V případě rozladění geometrie, ke kterému dochází opotřebením podvozkových dílů nebo projetím velké nerovnosti, zapříčiňuje nerovnoměrné sjíždění pneumatik či nevhodné jízdní vlastnosti vozidla. Geometrii seřizujeme na nejmodernější Laserové 8CCD geometrii. Kontrola geometrie vozidla by měla být v horším případě jednou ročně, ideálně však při každé výměně pneumatik.

Zajímá Vás cena konkrétní opravy?

Neváhejte nás kontaktovat!

(Kancelář: 608 505 459, Servis: 608 094 121, info@autocentrumbretes.cz)

Rádi Vám zdarma uděláme nacenění.

Objednat servis